پیام دکتر سیدکاظم نبوی نژاد

رئیس نهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

همکاران گرامی
سلام، سلامی به گرمی آفتاب کویر، بار دیگر انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با برگزاری نهمین کنگره علمی سالیانه سراسری خود افتخار می‌آفریند.
یک بار دیگر مفتخریم همچون کنگره‌های پربار سال‌های گذشته باحضور درخشان‌ترین ستارگان علمی کشورمان در دندانپزشکی، میزبان شما همکاران عزیز باشیم.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اثبات حقانیت علمی اش با همکاری متخصصین توانمند و اساتید بزرگ و سخنور دندانپزشکی کشور مثل همیشه قصد دارد در ارتباط با ارتقاء سطح علمی دندانپزشکان عمومی با راهنمایی اساتید مجرب داخلی و خارجی، چراغی روشن فرا راه شما همکاران عزیز و همراه همیشگی بیفروزد. کنگره با تم "تکنیک برتر دندانپزشک، درمان بهتر بیمار"  برای بالابردن سطح آگاهی علمی و تکنیکی شما همکاران و درنهایت ارائه خدمات دندانپزشکی بهتر به ملت گرامی و عزیز ایران که شایستگی بهترین‌ها را دارند برگزار خواهدشد.
اینجانب به عنوان رئیس نهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، مفتخرم به عنوان دندانپزشک عمومی و عضو هیأت مؤسس انجمـن دندانپزشـکان عمـومی ایـران، از یکایک شما عزیزان همیشه همراه که شایسته برترین ها هستید. برای شرکت در کنگره خانوادگی خودمان صمیمانه دعوت ‌کنم.
حضورتان موجب مسرت و افتخارآفرینی برای یکایک دست اندرکاران و برگزار کنندگان کنگره نهم به خصوص رئیس این کنگره که خدمتگزار همیشگی دندانپزشکی این مملکت بوده و هست، خواهد بود. ما عاشقانه مشتاق زیارت یکایک شما از جای جای این سرزمین آریایی و مملکت پهناورمان هستیم.
 


وعده ما کنگره نهم انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
حضورتان روشنی بخش محفل علمی‌مان
دکتر سیدکاظم نبوی نژاد
رئیس نهمین کنگره علمی سالیانه سراسری
 انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
   1393/9/10 16:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

محمد بن علی بن بابویه قمی معروف به " ابن بابویه" ، " محمد بن بابویه" و " شیخ صدوق" نامی ترین دانشمند گرانمایه و بزرگوار و فقیه و محدث عالیقدر شیعه در نیمه دوم سده چهارم هجری است.
شیخ صدوق و برادرش حسن با دعای حضرت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف متولد شدند.

ادامه مطلب

ایشان پس از 80 سال زندگی پرافتخار خود و خدمت به اسلام و قرآن توسط یکی از مزدوران امریکا و منافقین کوردل در ساعت 15/12 ظهر 23 مهرماه 1361 در سنگر نماز جمعه مسجد جامع و در محراب نماز به افتخار شهادت نائل آمد و طومار زندگی پرافتخارش نه تنها بسته نشد بلکه ورقی دیگر خورد و نامش در صحنه گیتی مانند خورشید برای همیشه می درخشد،‌ روحش شاد و نامش جاویدان باد.

ادامه مطلب