پیام دکتر شهره عموئی

مسئول ثبت نام نهمین کنگره علمی سالیانه

آمد بهار جان ها ای شاخ تر، برقص آ

باز هم زمستانی دیگر آمد که اگرچه گذر عمر است و برف‌هایش یادآور می‌شوند که زندگی‌ات فصل و سال دیگر را گذراند و پیرتر شد. اما فرصتی است که نام خود را بر صحنه زندگی پررنگ تر کنیم. تا هنگامی که شاهد آمدن زمستان و کنگره هایش باشیم، نام ما در دفتر خدمت به دوست، همکار، همراه، همنوع ... بماند و بخواند که همه بیائیم تا در این دفتر ثبت نام شویم به نام نیک.
 دی‌ماه امسال نیز فرصتی است برای کار شیرین گروهی تا به امید خدا لذت به ثمر نشستن آن گرمای زمستان مان باشد. هرچند کار داوطلبانه انگیزه می خواهد و کار جمعی، خرد. ما به همراهان خود ایمان داریم که باهم و خردمندانه و با انگیزه خدمت و نام نیک در این راه قدم می نهیم تا روزهایی را از تاریخ زندگی ورق زده باشیم که ثابت می کند، بوده ایم زیرا به منت از خود ردپایی نیک به جا نهاده ایم.
از تمامی همکاران انجمنی خود در کلیه شعب کشور دعوت می کنم به یاری هم و هرقدر که در توان داریم، باری برداریم از این کوله بار تا امسال برج میلاد شاهد شکوفایی نهالی از نهالستان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بنام کنگره نهم باشد. آنجا می پرسیم بهترین درمان برای بیمارانم چیست؟ و با چه تکنیکی به درمان بهتر بیماران‌مان می رسیم؟ و هر کلمه از پاسخش را در پانل های مختلف می جوئیم و قطعاً می یابیم اگر جوینده باشیم.

دکتر شهره عمویی
مسئول ثبت نام نهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
   1393/9/10 16:11


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )