پیام دکتر لیلا عطایی

دبیر علمی اجرایی پیش کنگره نهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

              راهي است راه عشق كه هيچش كناره نيست            آنجا جز آنكه دل بسپاريد، چاره نيستدر سال گذشته كنگره هشتم انجمن باتلاطم بسيار و در حيرت دوست و كمتر دوست، به بار نشست، باري به یاد ماندني. نتيجه آن كوله باري پر از عشق و مسئوليت بود بر دوش عاشقاني كه بر كناره راهشان نبود،...
و امروز كه نه، از فرداي ديروز كنگره، عزم جزم كرديم كه بسازيم آنچه شايسته شما عزيزان است.
در اين ميان كم نبودند آنها كه رفيق شفيق بودند و يار غار شدند، و كم نيستند آنها كه هر روز به اين درياي عظيم مي‌پيوندند، اما آنها كه حماسه مي‌آفرينند اندك‌اند و شايد افتخار و فرصت همراهي با آنها، ولو چند قدم، غنيمت.
پيام من همه صلح است و همه عشق، به همراه دنيايي از افتخار براي شاگردي دكتر باقر شهني زاده و دكتر شهرام عظيمي كه اساتيدي بودند كه به من راه و رسم زندگي شرافتمندانه را آموختند، هر يك به شيوه خود، و آغازي متفاوت، اماتا آخرين نفس من تأثيرگذار و استوار.
اي كاش بدانيم قدر لحظات و دقايقي را كه با دوستاني همراهيم كه آنها كه روزي تجربه با آنها بودن را داشته‌اند، انتظار يك لحظه تكرار آنرا مي‌كشند، و آنها كه نداشته اند شايد ندانند چه گوهري از دست داده اند و آرزوي من براي آنها تجربه شيرين داشتن اين لحظات است.
انجمن دندانپزشكان عمومي ايران، شايد در اين كهنه بازار دين فروش، جايي براي مكتب عشق و همكاري است كه من مشابه‌اش را نديده‌ام، نتيجه‌اش برگزاري كنگره‌ها، پيش كنگره‌ها، چالش‌ها، دوره‌هاي جامع پر سر و صدا و تلاش در ملي كردن دوره‌هايي است كه شايد سود شركت‌ها و شركتي‌ها را كمتر كند، ( كه دليل اكثركار شكني‌هاي دوستان شايد همين باشد...) اما علمي كه عده‌اي آن را در سيطره قدرت اجنبي‌ها نگه داشته‌اند و تلاش مي‌كنند دور از دسترس عامه دندانپزشكان بنمايندش، به همگان خواهد نماياند، آن هم بي منت و بي سود كلان شركتي...
بگذريم، سخن از كنگره نهم انجمن است و بار ديگر گل عشق...
اميد كه با حضور اساتيد ورزيده داخلي و سخنرانان ايراني خارج از كشور، و اندیشمندان خارجي تبار دوستدار ايران زمين، گردهمايي علمي برگزار كنيم، همه در دست هم و در كنار هم، براي هم و باهم.
منتظر ديدار و حضور گرم همه عزيزان هستيم تا جشن علمي بر پا كنيم، باز ديدني و ستودني...
   1393/9/10 16:13


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )